Treningstider og seriekamper 2014

Posted by Pål Stokkebryn on februar 09, 2014
Gutter 19

Team Nes Junior har følgende treningstider:
Alle treninger er på Årnes stadion, oppmøte 15 minutter før i garderoben!
Mandag kl 20.00-21.30
Tirsdag kl 19.00-20.30
Torsdag kl 19.00-20.30
Søndag kl 13.00-14.30

1.div. seriekamper:
02.04 20:15 Ullensaker/Kisa – Raumnes & Årnes UKI Arena
09.04 20:15 Raumnes & Årnes – Skedsmo Årnes kunstgras
23.04 18:30 Skjetten – Raumnes & Årnes Skjetten Stadion
30.04 20:15 Raumnes & Årnes – Strømmen Årnes kunstgras
08.05 20:15 Sørumsand – Raumnes & Årnes Sørumsand kunstgress
14.05 18:30 Raumnes & Årnes – Aurskog-Høland Årnes kunstgras
22.05 20:15 Eidsvold TF – Raumnes & Årnes Eidsvoll kunstgress
30.05 18:15 Raumnes & Årnes – Fjellhamar 2 Årnes kunstgras
05.06 20:15 Gjelleråsen – Raumnes & Årnes Li kunstgress 11er
13.06 18:15 Raumnes & Årnes – Gjerdrum Årnes kunstgras
22.06 15:00 Lillestrøm 2 – Raumnes & Årnes Lillestrøm 3 kunstgress
25.06 20:15 Raumnes & Årnes – Ullensaker/Kisa Årnes kunstgras
13.08 20:00 Skedsmo – Raumnes & Årnes Skedsmo stadion kg
17.08 19:00 Raumnes & Årnes – Skjetten Årnes kunstgras
28.08 20:15 Strømmen – Raumnes & Årnes Strømmen stadion kg
03.09 18:30 Raumnes & Årnes – Sørumsand Haga stadion
11.09 18:30 Aurskog-Høland – Raumnes & Årnes Høland stadion kg
17.09 18:30 Raumnes & Årnes – Eidsvold TF Årnes kunstgras
27.09 16:00 Fjellhamar 2 – Raumnes & Årnes Fjellhamar stadion kg
01.10 18:30 Raumnes & Årnes – Gjelleråsen Årnes kunstgras
08.10 20:15 Gjerdrum – Raumnes & Årnes Gjerdrum kunstgress
15.10 20:15 Raumnes & Årnes – Lillestrøm 2 Årnes kunstgras

2.div seriekamper:
31.03 18:30 Raumnes & Årnes 2 – Ullensaker/Kisa 3 Årnes kunstgras
07.04 20:15 Løvenstad – Raumnes & Årnes 2 Sandbekken Kunstgress
01.05 20:15 Raumnes & Årnes 2 – Aurskog/Finstadbru Årnes kunstgras
06.05 20:15 Strømmen 3 – Raumnes & Årnes 2 Strømmen stadion kg
15.05 20:15 Raumnes & Årnes 2 – Hauerseter Haga stadion
19.05 20:30 Raumnes & Årnes 2 – Skedsmo 2 Hvam kunstgress
26.05 20:15 Raumnes & Årnes 2 – Eidsvold IF Årnes kunstgras
02.06 18:30 Gjelleråsen 2 – Raumnes & Årnes 2 Li kunstgress 11er
14.06 13:00 Raumnes & Årnes 2 – Kløfta Årnes kunstgras
23.06 20:30 Ullensaker/Kisa 3 – Raumnes & Årnes 2 Jessheim ipk kunstgress
08.08 19:00 Raumnes & Årnes 2 – Løvenstad Årnes stadion
21.08 20:15 Aurskog/Finstadbru – Raumnes & Årnes 2 Aursmoen kunstgress
31.08 15:00 Raumnes & Årnes 2 – Strømmen 3 Årnes kunstgras
04.09 20:15 Hauerseter – Raumnes & Årnes 2 Nordkisa st. kg
13.09 13:00 Skedsmo 2 – Raumnes & Årnes 2 Skedsmo stadion kg
18.09 20:15 Eidsvold IF – Raumnes & Årnes 2 Eidsvoll st. kunstgress
24.09 20:15 Raumnes & Årnes 2 – Gjelleråsen 2 Årnes kunstgras
05.10 18:00 Kløfta – Raumnes & Årnes 2 Bakkedalen kunstgress

Comments are closed.